Mokslo metų pradžios šventės 2019-09-02

Atnaujinta: Antradienis, 2019 m. rugsėjo 3 d.

"Sveikas, rugsėji!"

Rugsėjo 2 d. Batniavos mokykla-daugiafunkcis centras pasitiko itin džiugiai. Duris atvėrė nauja ikimokyklinio/priešmokyklinio amžiaus vaikams skirta grupė "Pelėdžiukai'. Šioje grupėje galės ugdytis iki 20 vaikų.

Pradinių klasių mokiniai naujuosius mokslo metus pasitiko šventėje "Sveikas, rugsėji!". Pirmasis skambutis nuskambėjo pirmokėliams, kuriuos į žinių ir mokslo pasaulį atlydėjo tėveliai. Šventėje skambėjo mokinių atliekami eilėraščiai ir dainos, sveikinimo žodžius tarė Batniavos seniūnas ir parapijos klebonas. Saugaus elgesio kelyje linkėjo svečiai iš VŠĮ "Saugi pradžia" su akcija  „Apsaugokime mūsų ateitį“.

Linkime mokiniams, jų tėveliams ir mokytojams lengvos pradžios ir gero nusiteikimo 2019-2020 mokslo metais!

L. e. direktoriaus pareigas Renata Litvinė

• rugsejis_1